im. ks. Piotra Skargi w Jarosławiu

ZERÓWKA

Zapraszamy 5- latków do naszej "ZERÓWKI"

Opis oferty:

Oddział przedszkolny w Szkole Podstawowej nr 6 Im Ks. Piotra Skargi w Jarosławiu dla dzieci 5-cio i 6-cio letnich:
- zajęcia w godzinach dopołudniowych - od 7.40 do 13.10.

Do dyspozycji dzieci:
- świetlica szkolna dla dzieci młodszych po zakończonych zajęciach,
- sala zabaw,
- nowoczesny, ogrodzony plac zabaw od września 2013 r. oraz boisko szkolne,
- sala gimnastyczna,
- stołówka.

Rozwiązania architektoniczne budynku szkolnego pozwalają na wydzielenie poszczególnym grupom wiekowym bezpiecznych i przyjaznych warunków nauki i zabawy. Oddziały przedszkolne mają zapewnione odrębne pomieszczenia do zajęć i szatnię.

Zajęcia w oddziałach przedszkolnych odbywają się po 5,5 godz. dziennie, od poniedziałku do piątku.
Rozpoczynają się o godzinie 7.40 i trwają do 13.10.
Po zakończonych zajęciach zapewniamy opiekę w świetlicy dla dzieci młodszych czynnej od 7.00 do 16.15, która prowadzi planowe zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

W oddziałach przedszkolnych prowadzone są zajęcia: rytmiki, gimnastyki oraz nieodpłatnie zajęcia języka angielskiego, taneczne i robotyki
do dyspozycji jest nowocześnie wyposażony, bezpieczny plac zabaw i boisko szkolne.
W szkole bardzo dobrze funkcjonuje stołówka , która oferuje smaczne i zdrowe dwu daniowe posiłki.

W przedszkolu tworzymy miłą i ciepłą atmosferę, czas tutaj spędzony poświęcony jest na wszechstronny rozwój umysłowy i fizyczny, kształtowanie wyobraźni oraz społecznej i emocjonalnej dojrzałości dziecięcej, na uczenie poczucia własnej wartości, koleżeństwa i zasad higieny. Dajemy dzieciom poczucie bezpieczeństwa, uczymy tolerancji i współżycia w grupie. Podążamy za indywidualnym tempem rozwoju dziecka, respektując jego potrzeby, wspierając w dążeniu do celu i niezależności.

Nasza szkoła bierze udział w licznych akcjach i projektach:

Warto odwiedzić:

Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Piotra Skargi