im. ks. Piotra Skargi w Jarosławiu

AKTUALNOŚCI:

TYDZIEŃ DLA ZDROWIA
21 października 2021
Tydzień dla zdrowia pod hasłem: Buraczek - nieboraczek. Wykonane przez naszych Uczniów piękne buraczki oraz plakaty przedstawiające walory zdrowotne buraka, wierszyki i rymowanki, ale nie tylko... Uczniowie przygotowywali w szkole śniadania oraz ćwiczyli dla zdrowia.

Więcej zdjęć i informacji na naszym facebook'u.
AKCJA SU PRZECIWKO UŻYWKOM
19 października 2021
W tym misiącu Samorząd Uczniowski przeprowadza akcję informacyjno-edukacyjną na temat szkodliwości oddziaływania substancji psychoaktywnych oraz konsekwencji wynikających z ich używania.
Opracowane w ramach działań plakaty i ulotki zostały rozpowszechnione w środowisku szkolnym- uświadamiając jak szybko można się uzależnić, tracąc kontrolę nad swoim organizmem.
SZCZEPIENIE DZIECI PRZECIW COVID INFORMACJE
8 września 2021

Zachęcamy do obejrzenia filmów, które pozwolą odpowiedzieć na wiele pytań dotyczących szczepienia dzieci na covid.
Poniżej załączone są linki do dwóch filmów informacyjnych (kliknij na zdjęcie, aby obejrzeć film):

Nasza szkoła bierze udział w licznych akcjach i projektach:

Warto odwiedzić:

Szkoła Podstawowa nr 6 im. ks. Piotra Skargi